Anasayfa / İddaa Tahminleri / Varese – Sassari İddaa Tahmini 08.09.21

Varese – Sassari İddaa Tahmini 08.09.21

İtalya Süper Kupa B grubu mücadelesinde Varese Çarşamba saat 20:00’da Sassari ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.37 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.46 olarak belirlemiş.

Varese koç Caja ile yola devam ederken yeni sezon için düşme potasından uzak kalabilmek adına kadrosunu güçlendirmeye çalıştı. Gentile, Jones, Egbunu, Sorokas, Wilson, Beane yeni kadroda ellerindeki önemli silahlar konumunda. Ancak kupadaki ilk maçlarında deplasmanda konuk oldukları denk rakipleri Cremona karşısında henüz hazır olmadıklarını gördük. 80-70 yenildikleri o maçta Gentile 24 sayı, 6 ribaund, Jones 15 sayı, 5 ribaund ve Egbunu 11 say, 14 ribaund ile direnmeye çalışmışlar ama yeterli olamamışlardı. 

Yeni koç Cavina ile sezona hazırlanan Sassari de kadrosunda köklü revizyona giden ekiplerden biri Serie A’da. Artık direksiyonda tecrübeli guard Logan var. Battle, Mekowulu, Bendzius, Burnell, Clemmons da takımın diğer önemli silahları olarak öne çıkıyorlar. Kupadaki ilk maçlarını onlar da Cremona ile oynamışlar, 83-74 ile kazanmışlardı. O maçta Logan beklendiği gibi sahneye çıkarak 20 sayı, 5 ribaund ile yıldızlaşmış, Mwekowulu da pota altında 15 sayı, 9 ribaund ile dominant bir performans sergilemişti.

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse tecrübe anlamında bana göre net farklar var. Sassari’de her ne kadar koç yeni olsa da kadroya eklenen yeni isimler bulunsa da Logan, Bendzius, Burnell, Clemmons gibi isimler tecrübeleriyle farklarını gösteriyorlar. Ayrıca Mekowulu da Cremona karşısında çok iyi bir performans sergileyerek adaptasyon sürecini daha şimdiden aşmış olduğunu gösterdi. Bu maçta da Varese karşısında fazla sorun yaşamadan kazanacaklarını, yollarına ikide iki ile devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.37
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.46
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …