Anasayfa / FIBA Europe Cup / Varese – Sigal Prishtina İddaa Tahmini 13.03.19

Varese – Sigal Prishtina İddaa Tahmini 13.03.19

FIBA Europe Cup play-off eşleşmesi 2.maçında Varese Çarşamba saat 22:30’da Sigal Prishtina ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Varese son haftalarda savunma odaklı performansı ile dikkat çeken bir takım. İlk maçta Kosova deplasmanında ise biraz kendi standartlarının üstünde sayıya izin vermişler ama yine 80-77 ile 3 sayılık bir avantajla seriyi İtalya’ya taşımışlardı. Evlerindeki son Europe Cup maçlarında rakiplerini düşük skorlarda tuttuklarını gördük, son 2 maçta 148 ve 136 (normal süre) sayı izlemiştik.

Prishtina ilk maçta beklentilerin aksine çok daha iyi bir direniş göstererek aradaki kaltie farkının parkeye yansımasına fazla izin vermedi ve 77 sayı üreterek maçın içinde kalmayı başardı. Ancak bu skor bana göre aldatıcı, sert savunma yapan rakiplere karşı üretim konusunda sıkıntı yaşayan, skor potansiyeli aslında bu kadar yüksek olmayan bir takım Kosova temsilcisi.

Varese son Serie A maçında da gösterdiği üzere savunmada çok disiplinli ve sert bir takım olduğu kadar düşük tempoyu tercih ettiği için hücumda da çok verimli bir takım değil aslında. Bu maçta da ilk maçın 3 sayılık avantajını riske atmamak adına savunmada vidaları sıkı tutacaklarını ve vasat rakiplerini 70-75 bareminde tutarak kazazacaklarını ama kendilerinin de 80 sayının altında kalabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trento – Venezia İddaa Tahmini 23.05.19

İtalya Lega Basket Serie A play-off çeyrek final serisi 3.maçında Trento Perşembe saat 21:45’de Venezia …