Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / VEF Riga – San Pablo Burgos İddaa Tahmini 24.03.21

VEF Riga – San Pablo Burgos İddaa Tahmini 24.03.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 turu 4. hafta mücadelesinde VEF Riga Çarşamba saat 20:00’da San Pablo Burgos ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.75 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.98 olarak belirlemiş.

Riga 3 maçını da kaybetti ve sahasında oynayacağı bu maçı da kaybetmesi durumunda son 2 haftaya girilirken havlu atmış olacak. Zaten buraya kadar gelmeleri de büyük bir başarıydı sınırlı kadroları ile ve bundan sonrası için de yeterli olmadıklarını daha önce belirttiğim gibi tekrarlıyorum. Allman ve Kyser gibi Avrupa’ya kazandırdıkları, vitrine çıkardıkları isimlerle zaman zaman direnseler de bu seviyeler için yetersizler. Evlerinde oynadıkları tek maçta Igokea’dan 16 sayı fark yiyerek, sonrasında da deplasmanda Tenerife’ye 13 sayı farkla yenilerek bunu perçinlemişlerdi zaten.

Burgos ise son şampiyon ünvanı ile geldiği turnuvada bu sezon da güçlü favorilerden biri elbette. Koç Penorroya’nın öğrencileri ilk maçta Riga karşısnıda kendi sahalarında epey zorlanmışlar, uzatmada 76-75 ile son anda kazanarak soğuk bir duş almaktan kurtulmuşlardı. Sonrasında ise içerde Tenerife’yi 22 sayı farkla yenerek gerçek güçlerini gösterdiler. Ancak 9 Mart’taki o maçtan bu yana takımdaki covid vakaları ve izolasyon süreçleri nedeniyle maç yapamadılar iki kulvarda da. Zaten bu deplasmana da 7 as takım, 3 genç oyuncu ile, toplam 10 kişi ile gelebildiler. Kadroda Rendroe, McFadden, Barrera, Rabaseda, Rivero, Sakho, Salash yer alacak. Benite, Horton, Kravic gibi önemli isimlerden faydalanamayacaklar.

Evet Riga için tamam mı devam mı maçı ve Burgos da Benite, Horton, Kravic gibi önemli silahlarından yoksun olarak bu deplasmana geliyor ama sonuçta Burgos bu turnuvanın son şampiyonu ve halen ellerinde Rivero, McFadden, Renfroe gibi çok kaliteli, tecrübeli silahlar var. İlk maçta rakibi hafife almanın cezasından son topta kurtulmuşlardı, bu kez aynı hatayı yapmayacaklarını ve grup liderliği yolunda önemli bir viraja girmişken eksiklerine rağmen kendi sikletlerinde olmayan Riga karşısında galibiyete ulaşabileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.75
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.98
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. …