Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Venezia – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 28.10.20

Venezia – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 28.10.20

7DAYS EuroCup 5. hafta mücadelesinde Venezia Çarşamba saat 22:30’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Venezia 3 maçın ardından 1 galibiyet alarak beklentilerin altında kaldı şuana kadar. Koç De Raffaele’nin öğrencileri acilen reaksiyon gösterip toparlanmak durumundalar yoksa gruptaki ilk 4 yarışından ciddi şekilde uzaklaşacaklar. Bu kötü performanslarının temelinde yatan konu ise savunmadaki düşük dirençleri, maç başına 88 sayı gördüler potalarında şuana kadar. İki kulvardaki son maçlarında sırasıyla 170 ve 190 sayı çıkarken, bu sezon evlerinde oynadıkları 4 maçtan 3 tanesini de kazandıklarını unutmayalım.

Bahçeşehir ise 4 maçın ardından henüz galibiyetle tanışamadı ve son sıraya demir atmış durumdalar. Onların çok daha şiddetli bir şekilde galibiyete ihtiyaçları var artık. Bu maçı da kaybetmeleri durumunda ilk devreyi sıfır çekerek kapatmış olacaklar ki bu da onların erkenden havlu atması anlamına gelecek. Son maçlarda Perez, Green, Owens üçlüsünün sağlıklı olması, birlikte oynamaya başlamaları özellikle hücumda kendilerine gelmelerini sağladı. Ama asıl problemleri savunma, bu gruptaki maçlarda ortalama 90 sayı gördüler potalarında.

İki takım da kendilerinden beklenenin altında bir performans gösterdiler ve bunun temelinde yüksek tempoda oynarken savunmayı çok yumuşak tutmaları yatıyor. Bir tarafta Tonut, diğer tarafta Perez açık alanı seven guardlar, onların liderliğinde karşılıklı olarak tempoyu yüksek tutacaklarını, Venezia’nın Fotu, Watt, Vidmar gibi etkili pota altı oyuncuları ile bir adım önde olacağını ve bol skorlu geçmesini beklediğim maçı kazanan taraf olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (160.5) – 2.10
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (162.5) – 2.80 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Asvel Villeurbanne – Panathinaikos İddaa Tahmini 01.12.20

Turkish Airlines Euroleague 3. hafta erteleme maçında Asvel Villeurbanne Salı saat 22:45’de Panathinaikos ile karşılaşacak. …