Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Venezia – Bourg İddaa Tahmini 03.12.20

Venezia – Bourg İddaa Tahmini 03.12.20

7DAYS EuroCup 3. hafta erteleme maçında Venezia Perşembe saat 20:30’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Venezia 6 maçın ardından 2 galibiyette kaldı ve artık ilk 4 yarışında çok geride kaldılar, en yakın rakipleri Partizan onların 2 adım önünde. Covid vakaları onları ciddi şekilde negatif etkiledi. Bir önceki erteleme maçında, yani dün Bourg karşısında bu nedenle tam 28 sayı farkla kaybettiler. Watt, ve Tonut gibi önemli isimlerden faydalanamıyorlar ve sadece 5 as oyuncu artı gençlerle oynuyorlar. Bu maçı da kaybetmeleri durumunda hem rakipleri Bourg ile fark 3 maça çıkacak ve tamamen havlu atmış olacaklar.

Bourg ise tam kadro mücadele ediyor ve daha dün 28 sayı fark attıkları eksik rakipleri karşısında yine bu maçın ağır favorisi konumundalar. Andjusic ve Peacock’un yanı sıra Allen da ritmini bularak etkili olmaya başladı. Şuanda 4 galibiyetleri var ve ilk 4 yarışında önemli bir avantaj sağladılar. Bu maçı da kazanmaları durumunda Venezia ile farkı 3 maça çıkaracaklar ve çok rahatlayacaklar. 

Venezia’nın eksikleri olmasıydı bu maç için farklı yorumlar yapabilirdik ama bu şekilde Bourg’a tıpkı ilk maçta olduğu gibi direnebileceklerini sanmıyorum. Zaten bu maçı kazansalar da EuroCup sahnesinde işleri çok zor olacak kalan maçlarda. Büyük olasılıkla koç da oyuncular da EuroCup defterini kafalarında kapattılar bile. Bourg’un ilk maçta olduğu gibi eksik rakibini yine çift haneli farklarla rahat yeneceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Zadar – Cibona İddaa Tahmini 14.04.21

Adriyatik Ligi 12. hafta erteleme maçında Zadar Çarşamba saat 17:00’da Cibona Zagreb ile karşılaşacak. İddaa …