Anasayfa / Brescia / Venezia – Brescia İddaa Tahmini 11.04.21

Venezia – Brescia İddaa Tahmini 11.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 26. hafta mücadelesinde Venezia Pazar saat 19:00’da Brescia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Venezia 23 maçın ardından hanesine 14 galibiyet yazdırabildi ve ilk 4 yarışında Sassari ile çetin bir mücadele içine girmiş durumdalar. Bu sezon evlerindeki performansları ile güven verdiler, 11 maçlarından 8 tanesini kazandılar şuana kadar ki son 4 iç saha maçlarını kazanarak da güzel bir seri yakalamış durumdalar. Son olarak 28 Mart’ta konuk ettikleri güçlü Milano’yu 6 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta ise ligin dişli ekiplerinden Trento’ya konuk olmuşlar, uzatma sonunda 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Clark, Tonut, Watt üçlüsü 16’şar sayıyla takımlarını ayakta tutmuşlardı.

Brescia ise son dönemin formsuz takımlarından biri, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve play-off yarışında yara aldılar. 23 maçın ardından 9 galibiyette kaldılar, düşme potasından 2, play-off yarışından ise 1 adım gerideler. Deplasman karneleri ise vasat, 12 maçtan 8 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında önce Trento’dan 24 sonra da Fortitudo’dan 10 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta Burns 15 sayı, Vitali 13 sayı ve Sacchetti 12 sayı ile ayakta kalabilen isimler olmuşlardı.

İki takım arasında kağıt üstünde bir kalite farkı olduğu gibi son haftalarda ortaya konan baskebol seviyesi anlamında da net farklar var. Venezia ilk 4 yarışında Sassari’nin peşini bırakmamak adına tam gaz yolına devam ediyor ve özellikle iç sahada iyi sonuçlar alıyorlar. Brescia ise son 4 maçını kaybetti, serbest düşüş modunda. Bu zorlu deplasmanda da birdenbire toparlanabileceklerini ve direnç seviyelerini yukarı çekebileceklerini düşünmüyorum. Venezia’nın Clark ve Tonut liderliğinde kazanırken düşük handikapı da aşabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5)- 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Beşiktaş Icrypex – Tofaş İddaa Tahmini 16.05.21

ING Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi 2. maçında Beşiktaş Icrypex Pazar saat 20:15’de Tofaş …