Anasayfa / Brindisi / Venezia – Brindisi İddaa Tahmini 13.04.22

Venezia – Brindisi İddaa Tahmini 13.04.22

İtalya Lega Basket Serie A 16. hafta erteleme maçında Venezia Çarşamba saat 21:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Venezia her ne kadar sezonun ilk bölümünde kötü sonuçlar almış olsa da ikinci bölümde toparlandı ve üst sıralara tırmandı yeniden. Son 3 maçlarını kazanan De Raffaele’nin öğrencileri bu sayede 13 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular. Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise iki kulvarda da 4 maçlarını kazandıklarını görüyoruz. Son olarak ligin zayıf ekiplerinden Fortitudo karşısında bekleneden fazla zorlansalar da 5 sayı farkla kazanmışlardı. O maçta Theodore 18 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Watt 16 sayı, 8 ribaund ve De Nicolao 13 sayı, 3 ribaund, 5 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

Brindisi ise bu sezonun hayal kırıklıklarından biri konumunda. Son 3 maçlarını üst üste kaybederek 11 galibiyette kaldılar ama halen play-off şansları devam ediyor bu arada. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sıkıntının daha büyük olduğunu görüyoruz, son 4 maçlarının tamamının kaybettiler. Son olarak ligin bir diğer formsuz ekibi Trento karşısında hiç varlık gösterememişler ve 18 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu bir erteleme maçı olduğu maçın orijinal tarihinde kadroda yer almayan Harrison ve Gentile’den bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de form grafiği anlamında zaten farklar vardı. Bir de erteleme maçı olmasının etkisiyle Brindisi’de Harrison ile Gentile’nin forma giyemeyecek olması bu farkı iyice arttırmış durumda. Venezia’nın Theodore, Watt, Brooks gibi tecrübeli isimler liderliğinde evinde yakaladığı ritmi kaybetmeyeceğini, kazanmasını beklediğim maçta düşük handikapı da eksik rakibi karşısında rahat geçeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Anwil Wloclawek – Czarni Slupsk İddaa Tahmini 18.05.22

Polonya Ligi üçüncülük serisi ilk maçında Anwil Wloclawek Çarşamba saa 18:30’da Czarni Slupsk ile karşılaşacak. …