Anasayfa / Cantu / Venezia – Cantu İddaa Tahmini 07.02.21

Venezia – Cantu İddaa Tahmini 07.02.21

İtalya Lega Basket Serie A 19. hafta mücadelesinde Venezia Pazar saat 20:30’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Venezia son haftaların formda ekiplerinden biri, 17 maçlarından 11 tanesini kazandılar ve 5. sırada yer buldular kendilerine. Hedefledikleri ilk 4 yarışından ise sadece averajla 1 adım gerideler. İç saha karnelerini de düzelttiiler, 9 maçtan 6 tanesini kazandılar. Evlerindeki son 4 maçlarını üst üste kazanırken, son ikisinde Reggio’ya 20 ve Cremona’ya ise 4 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Geçen hafta ise deplasmanda Pesaro’yu 13 sayı farkla geçerek toplamdaki serilerini 5 maça çıkardılar.

Cantu ise ligin zayıf halkalarından biri, 17 maçtan sadece 5 galibiyet toplayabildiler ve son sıralarda yer alıyorlar. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 9 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Sassari’ye 6 ve Pesaro’ya ise 16 sayı farkla kaybederek ne kadar kötü durumda olduklarını da göstermişlerdi aslında. Geçen hafta ise evlerinde konuk ettikleri denk rakiplerinden Varese’yi farklı geçerek biraz olsun moral bulmuşlardı.

Venezia Clark takviyesi ile beraber Watt, Daye, Tonut üçlüsünün de ritmini bulmasıyla artık eski gücüne kavuşmuş, ilk 4 yarışına kavuşmuş durumda. Özellikle kendi sahalarında da daha iyi basketbol oynuyorlar artık. Bu maçta da ligin son sıralarında yer alan formsuz ve güçsüz rakipleri karşısında iş kazasına izin vermeyeceklerin, tecrübeli isimlerin liderliğinde düşük handikapı da aşarak kazanıp galibiyet serilerini 6 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Fortitudo Bologna – Brindisi İddaa Tahmini 07.03.21

İtalya Lega Basket Serie A 21. hafta mücadelesinde Fortitudo Bologna Pazar saat 14:00’da Brindisi ile …