Anasayfa / Fortitudo Bologna / Venezia – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 03.09.21

Venezia – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 03.09.21

İtalya Süper Kupa A grubu ilk maçında Venezia Cuma saat 20:30’da Fortitudo Bologna ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın legine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış. 

Tecrübeli koç De Raffaele yönetiminde 12. sezona girecek olan Venezia kadrosunu önemli ölçüde korurken bazı rötüşlar da yaptı elbette. Daye, Watt, Bramos, Tonut, Stone kadroda yer alamaya devam eden isimler. Diğer taraftan Jerrells, Chappell, Fotu, Clark gibi takımdan ayrılan isimlerin yerlerini ise Rytas’dan Echodas, Tofaş’dan Phillip, Trento’dan Sanders, Bamberg’den Michele Vitali, Milano’dan Brooks ve Promitheas’dan Charalampopoulos ile doldurdular ki bence gidenlerin yokluklarını hissetmeyecekleri gibi daha da güçlendiler. 

Koç Repesa’yı göreve getirerek yeniden yapılanma sürecine giren Bologna şehrinin ikinci takımı kadroyu baştan aşağı değiştirdi. Aradori, Mancinelli, Baldasso ve Tote takımda kalmaya devam ederken Stelmet Gora’dan hatırlayacağınız Groselle, Holon’dan hatırlayacağınız Malachi Richardson, G-League’den Brandon Ashley, Zaragoza’dan gelen Benzing, İzlandalı şutör Gudmundsson takımın yeni silahları olacaklar. Geçen sezona göre daha derli toplu bir takım olacaklarını düşünüyorum. 

Venezia hem koçu hem de kadrosundaki tecrübeli oyuncuları ile tam bir istikrar abidesi. Dolayısıyla adaptasyon sürecini en az yaşayan takımlardan biri konumundalar. Evet bu sezon her zamankinden fazla yeni transferleri var ama bu sayede kadrolarını da güçlendirdiler. Bu maçta da henüz hazır olmayan ve toplama takım niteliğindeki Bologna karşısında tecrübeli isimlerini devreye sokarak hata yapmayacaklarını, handikapı geçerek sezona rahat bir galibiyetle başlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beşiktaş Icrypex – Igokea İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında İzmir’de düzenlenen Pınar Cup’ın ilk maçında Beşiktaş Icrypex Cuma saat 16:00’da Igokea …