Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Venezia – Fribourg İddaa Tahmini 05.02.19

Venezia – Fribourg İddaa Tahmini 05.02.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 14.hafta mücadelesinde Venezia Salı akşamı saat 22:30’da Fribourg ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Venezia grupta elde ettiği 9 galibiyetle geçtiğimiz haftalarda üst turu zaten garantilemişti ve bu nedenle tuzları kuru. Ancak evlerindeki son maçı iddiasız Bonn’a kaybettiklerini ve bu haftasonu Serie A’nın zayıf takımlarından Pesaro karşısında çok zorlandıklarını, son topta 3 sayı ile kazanabildiklerini düşündüğümde bir düşüş yaşadıkları da gerçek.

Fribourg’un ise grupta herhangi bir iddiası kalmadı ama buna rağmen yine de iyi direniyorlar kolay pes etmiyorlar rakiplerine karşı. Gruptaki son 2 deplasman maçlarını da kazanmışlardı zaten, zayıf rakipleri Opava’yı 1 sayıyla geçerken gruptaki denk rakipleri Bonn’u da 7 sayı ile geçmeyi bilmişlerdi.

Gruptaki ilk karşılaşmalarında İsviçre’de Fribourg rakibine kök söktürmüş ve maçı uzatmaya götürmüş ancak sonrasında nefesi yetmemişti. Bu maçta da Venezia’nın gruptan çıkmış olmanın rahatlığıyla fark konusunda fazla kasmayacağını ve Fribourg’un da direncini koruyacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim İsviçre temsilcisi lehine açılan yüksek handikapı yanıma almak olacak.

İddaa Oranı: MS (+14.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+14.5) / 1.81
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …