Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Trieste İddaa Tahmini 08.09.20

Venezia – Trieste İddaa Tahmini 08.09.20

İtalya Süper Kupa C grubu mücadelesinde Venezia Salı saat 21:00’da Trieste ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Venezia gruptaki ilk 2 maçını kazandıktan sonra ilginç şekilde bu maçtaki rakibi Trieste’ye 7 sayı farkla yenilmiş, özellikle hücumdaki problemler dikkat çekmişti. Daye, Watt ve Fotu gibi tecrübeli uzunlarla fark yarattıklarını görmüştük ilk 2 maçta. Ayrıca Stone, Tonut ve Chappell üçlüsü de iyi durumdalar, hem takımı organize etme hem de skora katkı verme konusunda iyi işler çıkarıyorlar. Son maçta kaybetmelerindeki neden Watt ve Fotu’nun standart performanslarının altında kalmalarıydı.

Trieste ise grubun en dişli takımı, 3 maçlarını da kazandılar şuana kadar ve Final Four yolunda en güçlü aday konumundalar. Son maçta da güçlü rakipleri Venezia’yı evlerinde oynamanın avantajını da kullanarak yenmeyi başarmışlardı Fernandez, Doyle ve Henry üçlüsü şuana kadar gayet iyi iş çıkardılar ama normal şartlarda Venezia gibi tecrübeli ve kaliteli bir takımın karşısında kalabilecek seviyede olduklarını düşünmüyorumç

Venezia, Final Four yolunda kritik bir maça çıkacak. İlk maçta deplasmanda yenildiği Trieste’yi minimum 7 sayı farkla geçerek olası bir eşitlik durumunda ikili averajı da ele geçirmek isteyeceklerdir. Gruptan sadece lider olan takım Final Four’a gidiyor, bu nedenle de maçın önemi çok büyük. Tecrübeli uzunlarını bu kez daha fazla devreye sokacaklarını ve pota altında üstünlüğü kurarak istedikleri farkı da yakalayıp kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …