Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Trieste İddaa Tahmini 23.12.20

Venezia – Trieste İddaa Tahmini 23.12.20

İtalya Lega Basket Serie A 8. hafta erteleme maçında Venezia Çarşamba saat 20:15’de Trieste ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Venezia artık EuroCup’da havlu attı ve sadece lige konsantre durumdalar. 10 maçın ardından sadece 5 galibiyet alabildiler ve hedefledikleri ilk 4 yarışından sadece 1 adım gerideler. Sakatlıklar ve covid vakaları ile geçen sezonun ilk bölümün ardından son maçta Bramos dışında tam kadro çıktıkları Varese karşısında kendi sahalarında 9 sayı farkla kazanarak kendilerine geldiler adeta. Özellikle uzun süre takımdan ayrı kalan Watt ile Tonut’un verimli performansları koç De Raffaele’yi galibiyet kadar mutlu etmiş durumda.

Trieste ise 8 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve maç eksiklerine rağmen oynadıkları basketbola baktığımızda ligin vasat takımlarından biri olduklarını söyleyebiliriz. Deplasmanda ise şimdiye kadar oynadıkları 3 maçtan ikisini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Brescia’ya 12 ve denk rakiplerinden, ligin kötü takımlarından biri olan Cantu’ya 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Henry, Doyle, Alviti, Delia, Fernandez gibi farklı isimlerden katkı alabiliyorlar ama istikrarı yakalayabilmiş değiller.

İki ekip de sezonun ilk bölümünde covidden oldukça fazla etkilendi ve bu nedenle de hem bir çok oyuncularından tam randıman alamadılar hem de maç eksikleri var. Ama Venezia elbette daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip. Artık Tonut ve Watt’ın dönmesi artı yeni transfer Campogrande ile tekrar eski güçlerine kavuşmuş oldular, Triste onların sikletinde bir takım değil. Bu maçta kendi sahalarında oynamanın avantajıyla 3 gün önce Varese karşısında yaptıkları gibi yine çift hanelere yakın bir farkla kazanarak yollarına devam etmelerini bekliyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 11.04.21

Pazar programının akşam seanasında İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A ve Almanya easyCredit …