Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezüela – Uruguay İddaa Tahmini 03.08.19

Venezüela – Uruguay İddaa Tahmini 03.08.19

PanAmerikan Oyunları kapsamındaki 5.lik maçında Venezüela Cumartesi saat 21:30’da Uruguay ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Venezüela’nın direkt galibiyeti için 1.31 oran belirlemiş.

Venezüela Dünya Kupası’nda kıtayı temsil edecek takımlardan biri olacak ve bu nedenle bu maçı çok daha fazla ciddiye alacaklarını düşünüyorum. Gruptaki ilk 2 maçta diğer Dünya Kupası temsilcileri Porto Riko ile ABD’ye kaybettikten sonra Virgin Adaları’nı ise zorlansalar da yenmeyi bilmişlerdi. Zamora, Vargas ve Colmenares hre zamanki gibi en önemli kozları olacaklar.

Uruguay ise turnuvanın iddiasız takımlarından biri. Zaten kadrolarında Fitipaldo, Granger ve Batista gibi önemli isimler de yer almıyor. Grup maçlarında Arjantin’den 37 ve Dominik’den 26 sayı fark yerken Meksika’yı ise 11 sayı farkla geçerek sürpriz yapmışlardı. Parodi ve Rojas ile bu önemli isimlerin yokluğunda ayakta kalamaya çalıştılar turnuva boyunca.

Venezüela Dünya Kupası’nda yer alacağı için bu maçı rakibine göre çok daha fazla ciddiye alacaktır ki kadro kalitesi olarak da şuanda Uruguay’dan bir adım öndeler. Uruguay’ın tamamen formalite icabı çıkacağı bu maçta fazla zorlamayacağını düşünüyorum ki son maçta da Dominik’den 26 sayı fark yemişlerdi zaten.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.31
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …