Anasayfa / Basket Torino / Verona – Basket Torino İddaa Tahmini 10.06.21

Verona – Basket Torino İddaa Tahmini 10.06.21

İtalya Serie A2 yarı final serisi 3. maçında Verona Perşembe saat 21:45’de Basket Torino ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.75 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Verona ilk 2 maçı deplasmanda oynadığı seride favori olan rakibi Torino karşısında fazla varlık gösterememiş, ilk maçta 12 ikinci maçta ise sadece 51 sayıda kalarak tam 18 sayı farkla kaybetmişti. İlk maçta en azından hücumda ayakta kalabilmişlerdi ama bu maçta rakibin tempoyu düşürmesiyle hücumda tam anlamıyla sınıfta kalmışlar, bu da dirençlerinin erken ve çok daha kötü kırılmasına neden olmuştu. Son maçta Sacchetti’den gelen 16 sayı dışında çift haneli skor katkısı alamamışlardı. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Torino favori ve ev sahibi olarak başladığı seride bu avantajların hakkını verdi ve ilk 2 maçı da çift haneli farklarla kazandı. Özellikle son maçta yaptıkları etkili savunma ve rakibi sadece 51 sayıda tutmalarıyla dikkatleri üstlerine çekmişlerdi. Diop 15 sayı, Clark 12 sayı ve Alibegovic 11 sayı ile bu kısır maçta önemli işlere imza atmışlar, hücumda takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı. İlk maçın yıldızlarından Campani ve Pinkins sessiz kalmış olsalar da etkili takım savunmasıyla hücumdaki açışları kapatmışlardı. 

İlk 2 maçta gördük ki iki takım arasında aslında net bir kalite farkı var. Ama unutmayalım o maçlarda Torino ev sahibi avantajına da sahipti. Şimdi Verona kendi sahasında oynayacak ve bu maç onlar için tamam mı devam mı niteliğinde. Ben bu seriyi en azından bir galibiyet almadan kapatmayacaklarını düşünüyorum. Bu maçta Sachetti liderliğinde son bir reaksiyon gösterip saha avantajını da kullanıp kazanacaklarını, umutlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …