Anasayfa / Basket Napoli / Verona – Napoli İddaa Tahmini 07.05.23

Verona – Napoli İddaa Tahmini 07.05.23

İtalya Lega Basket Serie A 30. hafta mücadelesinde Verona Pazar günü saat 19:00’da Napoli ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Verona lige zaten yeni katılmış bir ekipti ve kalıcı olamadı. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybedince 9 galibiyette kaldılar ve artık lige tutunma şansları kalmadı, bu maça sadece prestij ve lige veda için çıkacaklar! Evleirndeki son 2 maça baktığımızda da sırasıyla Milano’ya 22 ve denk rakiplerinden Scafati’ye ise 8 sayı farkla kaybettiklerinş, zaten havlu attıklarını görüyoruz. Geçen hafta da Trieste deplasmanında 8 sayı farkla yenilmişlerdi.

Napoli ise uzun bir süre alt sıralardan kurtulamamıştı. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve 11 galibiyetle düşme potasından geç olmadan kurtuldular. Şimdi bu maçı da kazanarak ligde kalmayı garantilemek istiyorlar. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kazanarak evden uzakta da ne kadar etkili olduklarını gösterdiler, sırasıyla Trento’yu ve Bologna’yı 8’er sayı farkla geçerken bir diğer güçlü rakip Milano’ya ise direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Ev sahibi ekip artık havlu attı, ligde kalma şansı yok. Bu nedenle de taraftalarına ve Serie A’ya veda etmek için çıkacaklar sahaya. Diğer taraftan Napoli ise bu maçı kazanırsa diğer sonuçlardan bağımsız olarak ligde kalmayı garantilemiş olacak. Aksi durumda karışık averaj hesaplarının arasında kendilerini bulup ligden düşebilirler bile! Bu riski almamak için zaten gazozuna sahaya çıkacak olan Verona karşısında işi sıkı tutup, düşük bir farkla da olsa kazanacaklarını tahnmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …