Anasayfa / İddaa Tahminleri / Vevey Rivier – Union Neuchatel İddaa Tahmini 18.05.23

Vevey Rivier – Union Neuchatel İddaa Tahmini 18.05.23

İsviçre Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Vevey Rivier Perşembe günü saat 20:30’da Union Neuchatel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışlar.

Rivier ligi 4. sırada bitirmişti, bu nedenle de saha avantajına sahip olduklarını belirtelim bu seride. Zaten bu karar maçının da onların sahasında oynanmasının nedeni bu. Diğer yandan son 2 maça baktığımızda birini kazanıp birini kaybetmişken iki maçın ortak noktası ise savunma odaklı, düşük tempolu mücadeleler çıkmasıydı. Son galibiyetlerini ise deplasmanda 42-72 ile kazanmayı bilmişlerdi bu paralelde. 

Neuchatel ise sezonu 5. sırada bitirdi ve bu seride sıralamadaki yerleri gibi rakibe karşı gayet iyi direndiler, şuana kadar kolay lokma olmadıklarını gösterdiler. Onlar da savunma odaklı bir takım olduklarını seri boyunca gösterdiler. Kazandıkları maçlar da kaybettikleri maçlarda da kısır mücadeleler izletmişlerdi. Özellikle son 2 maçlarında özellikle üretim esnasında çok zorlanmışlar, hatta 4. maçta evlerinde olmalarına rağmen sadece ama sadece 42 sayıda kaldıklarını belirtelim…

İki takım da birbirini deplasmanda yenmeyi başardı, bu nedenle de bu karar maçında kimin kazanacağını kestirmek kolay değil. Diğer yandan serideki trend düşük tempo ve savunma odaklı basketbol diyebiliriz. Bu maçta da kaybedenin eleneceğini düşünürsek stresle beraber ellerin titreyeceğini söyleyebiliriz. Bu da tabiki skorun yine düşmesine neden olacaktır. Bir kez daha bizlere kısır bir maç izletmelerini bekilyorum. 

İddaa Oranı: ALT (148.5) – 1.59
intobet Oranı: ALT (148.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …