Anasayfa / İddaa Tahminleri / Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 25.02.19

Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 25.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Virgin Adaları Pazar saat 02:00’da Şili ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Virgin Adaları 11 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve grubun bu maçtaki rakibi Şili ile birlikte zayıf halkalarından biri. Son 2 maçlarını evlerinde oynamışlardı ve ilkinde Venezüela’ya karşı iyi direnmişler ve sadece 1 sayı farkla yenilmişlerdi, sonrasında güçlü Brezilya’ya karşı ise direnemediler ve 24 sayı farkla yenildiler.

Şili ise rakibi ile aynı galibiyet sayısında olabilir ama kalite olarak daha da geride bir takım, basketbolla hiç ilgilileri yok desek yeridir. Son maçlarında da Kanada’ya tam 39 sayı farkla yenilerek bunu bir kez daha göstermişlerdi. Deplasmanda oynadıkları bir önceki maçta ise Dominik’e 25 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Virgin Adaları ilk maçta deplasmanda 18 sayı farkla yenildiği zayıf rakibi Şili’den rövanşı almak isteyecektir ki zaten bu maç özelinde başka da hedefi yok iki takımın. Milligan ve Peltier liderliğinde bunu da yapabilecek güçteler. Şili’nin ne kadar vasat durumda olduğunu son maçlarda görmmüştük, bu maçta da ev sahibine direnmeleri pek mümkün görünmüyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …