Anasayfa / İddaa Tahminleri / Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 25.02.19

Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 25.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Virgin Adaları Pazar saat 02:00’da Şili ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Virgin Adaları 11 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve grubun bu maçtaki rakibi Şili ile birlikte zayıf halkalarından biri. Son 2 maçlarını evlerinde oynamışlardı ve ilkinde Venezüela’ya karşı iyi direnmişler ve sadece 1 sayı farkla yenilmişlerdi, sonrasında güçlü Brezilya’ya karşı ise direnemediler ve 24 sayı farkla yenildiler.

Şili ise rakibi ile aynı galibiyet sayısında olabilir ama kalite olarak daha da geride bir takım, basketbolla hiç ilgilileri yok desek yeridir. Son maçlarında da Kanada’ya tam 39 sayı farkla yenilerek bunu bir kez daha göstermişlerdi. Deplasmanda oynadıkları bir önceki maçta ise Dominik’e 25 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Virgin Adaları ilk maçta deplasmanda 18 sayı farkla yenildiği zayıf rakibi Şili’den rövanşı almak isteyecektir ki zaten bu maç özelinde başka da hedefi yok iki takımın. Milligan ve Peltier liderliğinde bunu da yapabilecek güçteler. Şili’nin ne kadar vasat durumda olduğunu son maçlarda görmmüştük, bu maçta da ev sahibine direnmeleri pek mümkün görünmüyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Hamburg – Wurzburg İddaa Tahmini 25.01.20

Almanya easyCredit BBL 17.hafta mücadelesinde Hamburg Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …