Anasayfa / İddaa Tahminleri / Virgin Adaları – Venezüela İddaa Tahmini 03.08.19

Virgin Adaları – Venezüela İddaa Tahmini 03.08.19

PanAmerika Oyunları kapsamında Virgin Adaları Cumartesi saat 02:00’da Venezüela ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Virgin Adaları lehine 10.0 handikap belirlemiş.

Virgin Adaları Dünya Kupası’nda yer almayacak ve bu nedenle de turnuvanın iddiasız takımlarından biri. İlk maçta güçlü ABD’den tam 35 sayı fark yemişlerdi, ikinci maçta ise Porto Riko’ya 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. Hodge ve Aska ile hücumda fena iş çıkarmasalar da savunmada yol geçen hanı modundalar.

Venezüela ise Dünya Kupası’nda yer alacak takımlardan biri, bu nedenle de turnuvayı ciddiye alan ekipler arasında yer alıyorlar. İlk maçta denk rakiplerinden Porto Riko’ya direnmiş olsalar da 9 sayı farkla kaybetmişler, sonra da güçlü ABD’ye 17 sayı farkla yenilmişlerdi. Colmenares ve Vargas liderliğinde sert, hafife alınmayacak bir takım. 

Virgin Adaları Hodge liderliğinde tempoyu yükseltip hücumda etkili olmaya çalışan bir takım. Ancak karşılarında aksine sert ve savunmayı iyi yapan, disiplinli bir takım var. Dünya Kupası’na hazırlanan Venezüela’nın bu maçta da işi sıkı tutacağını ve Virgin Adaları’nın temposunu düşürerek çift haneli farklarla kazanabilecklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.0) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …