Anasayfa / 2022 FIBA AmeriCup / Virjin Adaları – Porto Riko İddaa Tahmini 06.09.22

Virjin Adaları – Porto Riko İddaa Tahmini 06.09.22

Brezilya’da düzenlenen 2022 FIBA AmeriCup B grubu 3. maçında Virjin Adaları Salı günü saat 23:40’da Porto Riko ile karşılaşacak. İddaa Porto Riko’nun limitini 89.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 90.5 olarak belirlemiş.

Virjin Adaları kıtanın zayıf ülkelerinden birisi. Zaten bu gruptaki 2 maçlarını da kaybederek bunu kanıtladılar. Bu maçlardaki ortalamalarının da 86 sayı olduğunu belirtelim, Arjantin’den tam 95 sayı yemişlerdi ilk maçlarında. Aska, Hansen, Nesbitt gibi isimler takımı ayakta tutmaya çalışırken, Christmas şuana kadar beklentilerin altında kaldı ve tabiki tecrübeli oyun kurucu Hodge’un eksikliğini ciddi şekilde hissediyorlar.

Porto Riko ise turnuvaya Clavell, Browne, Barea, Alvarado, De Jesus gibi önemli guardlarından yoksun gelmesine rağmen ilk maçta denk rakiplerinden Dominik’i 88-82 ile geçerken, ikinci maçta ise ideal kadrosuyla gelen Arjantin karşısında çok iyi direnmişler ve yine skorer bir oyun sergilemelerine rağmen savunmada sınıfta kaldıkları için 99-86 ile kaybetmişlerdi. O maçta Ortiz 21 sayı ve Reyes 14 sayı ile takımı ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Virjin kıtanın zayıf takımlarından biriyke Porto Riko ise son yılların en istikrarlı, en başarılı takımlarından birisi. Her ne kadar bu kadroya bir çok yıldızından yoksun gelmiş olsalar da Dominik ve Arjantin gibi önemli takımlara karşı bile 90 baremini zorlamışlar, geçmeye çok yaklamışlardı. Virjin gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında bu kez 90 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (89.5) – 1.44
intobet Oranı: Deplasman ÜST (90.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …