Anasayfa / Brindisi / Virtus Bologna – Brindisi İddaa Tahmini 30.08.19

Virtus Bologna – Brindisi İddaa Tahmini 30.08.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Udine’nin ev sahipliğindeki maçta Virtus Bologna Cuma saat 20:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Bologna’nın direkt galibiyeti için 1.48 oran açıklamış.

Bologna yeni sezon için hem Eurocup hem de Serie A’da zirveyi hedefleyen iddialı bir kadro kurdu. Koç Djordjevic Dünya Kupası’nda Sırbistan’ın başında yer alıyor ve Teodosic’in de tedavisi devam ediyor, ayrıca takıma yeni katılan Markovic’in de bu maçta oynaması beklenmiyor. Ancak onlar dışında eksikleri yok. Vincent Hunter, Frank Gaines, Kyle Weems ve Julian Gamble gibi önemli silahlara sahipler. 

Brindisi de koç Vitucci yönetiminde yeni sezonun dişli takımlarından olacak Serie A’da. Milli takımlar nedeniyle eksik isimleri yok ve iyi yabancılara sahipler. Bu maçta da Bologna’yı John Brown, Adrian Banks, Tyler Stone, Darius Thompson ve Kelvin Martin ile zorlamalarını bekliyorum. 

Bologna’nın iki tecrübeli guardı Markovic ile Teodosic bu maçta forma giyemeyecekler ama yine çok kaliteli yabancıları var ve sezon öncesi kendilerini göstermek isteyeceklerdir yeni takımlarından. Brindisi ise yine Banks liderliğinde sürprizlerin takımı olacak gibi bu sezon. Brown’un da ona destek olacağını ve eksik Bologna’yı zorlayacaklarını düşünüyorum. Ancak daha tecrübeli oyunculara sahip olan Bologna’nın özellikle pota altında Hunter-Gamble ikilisi ile üstünlük kurarak galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.48
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …