Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 14.02.21

Washington Wizards – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 14.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Washington Wizards, Pazar akşamı saat 21:00’de Boston Celtics ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 231.5 olarak belirlerken bets10 232.5 olarak belirlemiş.

Washington Wizards son maçlarda aldığı mağlubiyetlerle birlikte iyice dibe yapışmış durumda. Geride kalan maçlarda Minnesota ile birlikte ligin en düşük galibiyet sayısına sahip olan Washington, maç başına yediği 7.4 fark ile ligin bu kulvarında da 3. sırada bulunuyor. Koç Scott Brooks, cumartesi gecesi oynanan New York maçında skorer oyuncusu Bradley Beal’i dinlendirdi. Bradley Beal’den sonra takımın 2 numaralı skoreri Russell Westbrook olsa da pek bir fark yarattığı söylenemez.

Doğu konferansının 4. sırasında bulunan Boston Celtics, cumartesi gecesi karşılaştığı Detroit’e sürpriz bir şekilde mağlup oldu. 3. çeyrekte 10 sayılık farkla geriye düşen ekip, Detroit’in sürpriz skoreri Bey’i bir türlü savunamadı ve son anlarda yediği üçlükler sonucunda parkeden yenik ayrıldı. Koç Brad Stevens, Detroit karşısında Kemba’yı dinlendirince 3 numaralı skoreri bir türlü bulamadı. Son maçlarda ilk 5 başlayan ve önemli bir performans gösteren Ojeleye’nin durumu maç saatinde belli olacak.

Washington Wizards rakibinin iki-üç gömlek gerisinde olan bir kadroya sahip. Aynı şekilde koç olarak da Boston’a karşı daha gerideler. Bu da onları taktiksel olarak eksik kılıyor. Maç başına yedikleri 120.4 sayıyla ligin en kötü savunma istatistiğine sahipler. Boston Celtics ise daha oturmuş bir kadroya sahip. Smart’ın yokluğu takımı defansif olarak biraz etkilemiş olsa da, maç başına yedikleri 109.6 sayıyla ligin öne çıkan savunma takımlarından birisi onlar. Son yenilgiyi de unutmak adına Washington karşısında sağlam bir hücum ve savunma performansı göstermelerini bekliyorum. 

Eksikler:

Washington: Ish Smith
Boston: Marcus Smart, Semi Ojeleye (belirsiz) 

İddaa Oranı: MS 2 & ALT (231.5) – 2.15
Bets10 Oranı: MS 2 & ALT (232.5) – 2.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 05.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Perşembeyi Cumaya bağlayan gece saat 04:30’da Miami Heat …