Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 22.02.2020

Washington Wizards – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 22.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Washington Wizards, Cumartesi gecesi saat 03:00’te Cleveland Cavaliers’ı Verizon Center‘da konuk edecek. İddaa ev sahibinin galibiyetine 1.40 oran açarken bets10 1.53 oran açmış.

Washington Wizars, Doğu konferansında 9. sırada bulunuyor. Play-Off potasının 4 maç uzağında olan ekibin 2 tane de maç eksiği bulunuyor. Orlando’yu geçme ihtimalleri var. Eğer iç saha oyunlarını bu kadar kuvvetli tutmaya devam ederlerse ve bu kimlikle oynamayı başarırlarsa rakiplerini yenmeye devam edecekler.

Cleveland Cavaliers konferansın dibinde bulunuyor. Aradan önce 6 maçlık bir mağlubiyet serisi bulunan ekip Atlanta’yı konuk ettiği maçta seriyi bozmayı başarmıştı. Önemli uzun Drummond’un takıma iyi katkılar yapacağı ortada fakat bunların elle tutulur bir şeye dönüşeceğini sanmıyorum.

Washington Wizards daha dinamik, daha kaliteli bir ekip. Daha geniş bir rotasyonları var ve rotasyon oyuncuları bile Cleveland’ın as oyuncularından daha iyi durumda olabiliyor. Cleveland zaten sıkıntılı dönemler geçirdi hem takım içerisindeki anlaşmazlıklar hem de form açısından. Ev sahibinin maçı kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.53

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …