Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – Phialdelphia 76ers İddaa Tahmini 11.02.24

Washington Wizards – Phialdelphia 76ers İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Pazar günü saat 03:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 239.5 olarak açıklamışlar. 

Wizards son 5 maçını üst üste kaybetti ve zaten toplamda da 9 galibiyetleri var, sadece konferansın değil tüm ligin en zayıf takımlarından biri konumundalar. Bununla beraber son 3 maçarından ikisindeki ortak nokta galibiyetlerle beraber yüksek tempo ve bol skordu, o iki maçta sırasıyla 252 ve 262 sayı izletmişlerdi bize! Son olarak lider Boston’a direnseler de 133-129 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Önemli bir eksikleri bulunmuyor bu maç öncesinde.

Sixers cephesinde ise Embiid’in yokluğunda serbest düşüş devam ediyor… Tam 4 maçtır kazanamıyorlar… Buna rağmen topladıkları 30 galibiyetle kendilerine 5. sırada yer bulmuş durumdalar. Son 5 maçlık sekansa baktığımızda ise 3 tanesinde 240 bareminin rahat aşıldığını görmüştük. Son olarak konuk ettikleri Hawks’a direnseler de savunmada sınıfta kalmışlar ve 121-127 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Embiid dışında Melton, Covington, Batum ve Bamba’dan da faydalanamayacaklar. 

Normal şartlarda iki ekibin karşılaşmasında içerde dışarıda farketmeksizin Sixers favori derdik. Ama Embiid’in yokluğu onları çok kötü etkiledi… Wizards da son dönemde ilginç şekilde direniş gösterebiliyor, bu nedenle de handikap ya da taraf bahislerini riskli görüyorum, her sonuca açık bir maç. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempoyu arttırdıklarını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerine savunmada fazla problem çıkarmayacaklarını düşünüyorum. Bir tarafta Maxey, Hield, Oubre, Harris, diğer tarafta Poole, Kuzma, Avdija gibi silahlar varken karşılıklı olarak 120 baremine çıkmaları ve geçmeleri beni şaşırtmayacak. 

İddaa Oranı: ÜST (239.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (239.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …