Anasayfa / Auckland Tuatara / Wellington Saints – Auckland Tuatara İddaa Tahmini 16.05.22

Wellington Saints – Auckland Tuatara İddaa Tahmini 16.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Wellington Saints Pazartesi saat 09:30’da Auckland Tuatara ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin lehine 7.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Wellington bu sezona kötü başlayan ekiplerden biri oldu, ilk 2 maçlarını kaybettiler. Önce deplasmanda Sharks’a 117-81 gibi ciddi bir farkla kaybetmişler, sonra da yine deplasmanda Otago’ya direnememişler, bu kez de 22 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. İki maçta da üretim konusunda beklentilerin altında kalırken, rakiplerin hücumda istediği gibi ritm bulmasına da engel olamamışlardı. Son maçta sadece 61 sayı üretebilirken Ngatai 11 sayı, 5 ribaund ile yegane çift hanli skor rüetebilen isimdi. 

Auckland ise rakibinin aksine sezona çok iyi bir giriş yaptı. 3 maçlarını da kazanarak bu sezonun iddialı takımlarından biri olduklarını kanıtladılar. Sırasıyla içerde Taranaki’yi 32, deplasmanda Giants’ı 9 ve son olarak yine deplasmanda Rams’i 56-84 ile yenmişler, daha doğrusu ezip geçmişlerdi. O son maçta rakibi oyunun her alanında dominant bir üstünlük kurarken Johnson 24 sayı, 15 ribaund, Loe 18 sayı, 12 ribaund, 7 asist, Russo-Nance 15 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Fahrensohn 14 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

İki takım sezona taban tabana zıt bir şekilde girmişlerdi. Wellington nasıl rakiplerine üst üste farklı skorlarla kaybediyorsa Auckland da rakiplerini birbir ciddi farklarla geçmeyi başarmıştı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen maçın net olarak favorisi olduklarını söylemek yanlış olmaz. Son maçlarda olduğu gibi formsuz rakipleri Wellington karşısında da net bir galibiyet alacaklarını, hatta çift haneli farkları bulmalarının da mümkün olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.56
Rexbet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …