Anasayfa / Alba Berlin / Wurzburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 23.01.23

Wurzburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 23.01.23

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazartesi günü saat 21:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Wurzburg bu sezonun sürpriz takımlarından birisi. Son 2 maçlarını da üst üste kazanarak 8 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 8. sıradan play-off potasında yer buldular. Evlerinde üst üste Rostock, Frankfurt, Merlins gibi dişlerine göre rakipleri yendikten sonra Bamberg’e 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise bir sürprize daha imza atarak Ulm’u deplasmanda 7 sayı farkla geçmişlerdi. 

Alba cephesinde ise işler yolunda. Son şampiyon ünvanı ile devam ettikleri ligde bunu koruma adına ne kadar kararlı olduklarını gösterdiler şuana kadar, 14 maçlarından 13 tanesini kazandılar. Deplasmanda çıktıkları 7 maçta da sadece 1 kere Gottingen karşısında iş kazasına uğramışlardı ki son olarak denk rakiplerinden, ligin diğer Euroleague takımı Bayern’e konuk olmuşlar ve 79-80 ile kazanmayı bilmişlerdi. 

Alba bir Euroleague takımı ve aynı zamanda da ligin son şampiyonu. Dolayısıyla her alanda rakibinden bir değil birkaç adım önde. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bu kalite farkını sahaya koyacaklarını, Smith, Sikma, Thiemann gibi isimlerin liderliğinde formda Wurzburg’u da dize getireceklerini, kazanırken düşük handikapı geçmekte de sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.42
Rexbet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Braunschweig – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 29.01.23

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 20:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. …