Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Crailsheim İddaa Tahmini 09.02.19

Wurzburg – Crailsheim İddaa Tahmini 09.02.19

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Wurzburg Cumartesi saat 20:00’da Crailsheim ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Wurzburg son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla hem FIBA Europe Cup hem de BBL’de yoluna tam gaz devam ediyor. BBL’de 8 galibiyete ulaştılar ve artık play-off potasından sadece 1 maç uzaktalar. İki kulvarda oynadıkları evlerindeki son 2 maçı da kazanırken Szolnoki’ye tam 47, Ludwigsburg’a 3 ve temsilcimiz Pınar Karşıyaka’ya 13 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı.

Crailsheim ligin zayıf halkalarından biri ve sadece 3 galibiyetleri var, aynı galibiyet sayısına sahip olan 4 düşme adayından bir konumundalar. Son maçlarda da ciddi sıkıntı yaşıyorlar ve 3 maçtır kazanamıyorlar ki bu maçların ikisi evlerindeydi. Deplasmandaki son maçlarında ligin orta halli takımlarından biri olan Braunschweig’a 14 sayı farkla yenilmişlerdi.

Wurzburg son haftalarda tam anlamıyla istim üstünde BBL’de son 4 maçlarını da kazandılar ve Europe Cup ile birlikte 9 Ocak’tan bu yana yani tam 8 maçtır kaybetmiyorlar. Crailsheim ise ligin düşme adaylarından biri ve son maçlarda hiç iyi durumda değiller, üst üste 3 maçlarını da kaybettiler. Wurzburg’un zayıf ve moralsiz rakibi karşısında kendi sahasında hata yapmayacağını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …