Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Giessen İddaa Tahmini 31.10.21

Wurzburg – Giessen İddaa Tahmini 31.10.21

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 17:00’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.37 oran açıklamışken Rexbet ise oranı 1.52 olarak belirlemiş. 

Wurzburg 4 maçın ardından sadece birini kazanabildi ve son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. Ancak olaya şöyle bakmak lazım, kupa ve ligdeki son 2 iç saha maçlarında denk rakiplerden Mitteldeutscher’i ve güçlü rakipleri Oldenburg’u yenmeyi başarmışlardı. Kaybettikleri o son 2 maç da üst üste deplasmandaydı ki sonuncusunda Heidelberg karşısında iyi direnmişler, 76-71 ile yenilmişlerdi. O maçta Gielo 19 sayı, 5 ribaund, Rodriguez 10 sayı, 7 ribaund ve Skele de 10 sayı, 5 ribaund ile katkı vermişlerdi.

Giessen ise sezona galibiyetle başalayıp sonrasında üst üste 3 maçını kaybetmiş, geçen hafta da kazanarak 2. galibiyetini elde etmiş, ligin vasat ekiplerinden biri. Geçen hafta 2. galibiyetlerini konuk ettikleri denk rakipleri Mitteldeutscher karşısında 100-81 gibi dikkat çekici bir skorla almışlardı. Hücumda çok etkili oldukları o maçta McCullum 19 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile komple bir performans sergilerken Fayne de 15 sayı, 3 ribaund ile ona destek olan isimdi.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bu karşılaşmada denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak unutmamak lazım ki Wurzburg ev sahibi avantajı bulunan taraf ki evlerindeki son 2 maçı da üst üste kazanarak bu artıyı ne kadar iyi kullanabildiklerini gösterdiler. Bu maçta Gielo, Rodriguez, Skele üçlüsünü verimli kullanmanın yollarını bulabileceeklerini, Hunt, Bufford, Moller gibi silahları da devreye sokarak kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.37
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 17:00’da Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile …