Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Gottingen İddaa Tahmini 05.10.19

Wurzburg – Gottingen İddaa Tahmini 05.10.19

Almanya easyCredit BBL 2.hafta mücadelesinde Wurzburg Cumartesi saat 19:00’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 85.5 olarak belirlemiş.

Wurzburg sezona basketbol kalitesi olarak iyi başlasa da sonuç anlamında güçlü rakiplerle karılaşmış olduğu dezavantajla istediğini alamadı. Ligde Oldenburg’a deplasmanda 82-90 kaybederken, kupada ise Alba’ya yine deplasmanda 81-92 yenilmişlerdi. İki güçlü takıma karşı da 80 sayıyı aşmaları hücumda ne kadar potansiyelli bir takım olduklarının göstergesiydi. Hulls, Wells, Chapman, Bowlin gibi önemli silahlara sahipler.

Gottingen ise bu sezon zayıf halka olacağını ilk maçlarda gösterdi. Ligde evlerinde oynamalarına rağmen Braunschweig’a hiç direnemediler ve 77-96 kaybettiler. Kupada ise hazır olmayan Frankfurt’u deplasmanda 79-74 yenerek sürpriz yaptılar. Özellikle Braunschweig maçında gördük ki savunmaları evlere şenlik durumunda. Hücumda ise Allen ve Hundt liderliğinde direnmeye çalışıyorlar.

Wurzburg sezonun ilk 2 maçında Alba ve Oldenburg gibi ligin güçlü takımlarına karşı 80 sayı baremini geçerek ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu göstermişti. Şimdi evlerinde oynamanın da avantajıyla zaten savunması iyi durumda olmayan Gottingen karşısında tempoyu istedikleri şekilde dikte edeceklerini ve rahat skor üreterek 85 sayıları geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.68
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …