Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Hamburg İddaa Tahmini 17.03.24

Wurzburg – Hamburg İddaa Tahmini 17.03.24

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar günü saat 17:30’da Hamburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Wurzburg bu sezonun sürpriz ekiplerinden birisi. 17 galibiyet topladılar ve ilk 4 yarışında iddialı konumdalar. Ayrıca son 5 maçlarını üst üste kazanarak da formda bir dönemde olduklarını gösterdiler. Evlerindeki performansları da parmak ıssırtan cinsten, tam 7 maçtır kazanıyorlar! Son olarak konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Gottingen’i tam 25 sayı farkla geçmişlerdi… Eski dost koç Filipovski’nin ekibinde Ugrai 17 sayı, 4 ribaund, Klassen 13 sayı, 8 ribaund, Livingston 8 sayı, 10 asist ve Seljaas 11 sayı, 13 ribaund ile o galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

Hamburg ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak bir çıkış yakaladılar, 12 galibiyete ulaştılar. Bu sayede de 9. sıradan play-in potasında kendilerine yer buldular. Hedefledikleri play-off yarışından ise 3 adım uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda olmadığını görebiliyoruz, üst üste Vechta’ya 8 sayı ve Ulm’a 13 sayı farkla kaybettikten sonra, denk rakiplerinden Braunschweig’ı 11 sayı farkla geçerek biraz olsun moral bulmuşlardı. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde önemli farklar olmayabilir ama Wurzburg form grafiği, istikrar ve takım kimyası anlamında rakibinden bir değil birkaç adım önde! Koç Filipovski yönetiminde takım olarak pozitif ve kaliteli bir basketbol oynuyorlar, evlerinde de tam 7 maçtır kaybetmiyorlar. Deplasmanlarda zorlanan Hamburg karşısında da hata yapmayacaklarını, Livingston, Ugrai, Seljaas gibi formda silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …