Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 25.01.19

Wurzburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 25.01.19

Almanya easyCredit BBL 18.hafta mücadelesinde Wurzburg Cuma saat 21:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Wurzburg son haftalarda toparlandı ve özellikle etkili hücum performansı ile başarılı sonuçlar aldı. EuropeCup ve BBL’deki son 3 maçlarından ikisinde de yüksek skorlu mücadeleler izledik. Sırasıyla 181 ve 179 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Hulls ile Olaseni liderliğinde ritm bulmuş durumdalar. Ellis’i İBB’ye kaybettiler ama son maçta onsuz da 91 sayı bulmuşlardı.

Ludwigsburg Knight hamlesiyle yavaş yavaş toparlanmaya başlamış olsa da özellikle savunmada ciddi sıkıntılar yaşıyorlar son maçlarda. Atmada problem yok ama rakibi durdurmak pek başarabildikleri bir konu değil. Son 2 maçlarında da bu durumu net olarak gördük, Vechta’dan 112 ve Ventspils’den de 99 sayı yemişlerdi.

İki takım da son haftalarda tempolarını yükselttiler ve hücum anlamında ritm bulduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir de buna Ludwigsburg’un savunmadaki vasat performansını eklediğimizde bu maçta yüksek skor çıkmaması için bir sebep göremiyorum. Takımların birbirlerini tempo konusunda forse edeceğini ve hücumdaki etkinlikleri ile zorlayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Torun – Strasbourg İddaa Tahmini 22.10.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 2.hafta mücadelesinde Torun Salı saat 19:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin …