Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 25.01.19

Wurzburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 25.01.19

Almanya easyCredit BBL 18.hafta mücadelesinde Wurzburg Cuma saat 21:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Wurzburg son haftalarda toparlandı ve özellikle etkili hücum performansı ile başarılı sonuçlar aldı. EuropeCup ve BBL’deki son 3 maçlarından ikisinde de yüksek skorlu mücadeleler izledik. Sırasıyla 181 ve 179 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Hulls ile Olaseni liderliğinde ritm bulmuş durumdalar. Ellis’i İBB’ye kaybettiler ama son maçta onsuz da 91 sayı bulmuşlardı.

Ludwigsburg Knight hamlesiyle yavaş yavaş toparlanmaya başlamış olsa da özellikle savunmada ciddi sıkıntılar yaşıyorlar son maçlarda. Atmada problem yok ama rakibi durdurmak pek başarabildikleri bir konu değil. Son 2 maçlarında da bu durumu net olarak gördük, Vechta’dan 112 ve Ventspils’den de 99 sayı yemişlerdi.

İki takım da son haftalarda tempolarını yükselttiler ve hücum anlamında ritm bulduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir de buna Ludwigsburg’un savunmadaki vasat performansını eklediğimizde bu maçta yüksek skor çıkmaması için bir sebep göremiyorum. Takımların birbirlerini tempo konusunda forse edeceğini ve hücumdaki etkinlikleri ile zorlayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Yunanistan – Türkiye İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Akropolis Turnuvası’dan ev sahibi Yunanistan Cumartesi saat 20:30’da Türkiye‘yi konuk edecek. …