Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 07.11.20

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 07.11.20

Almanya easyCredit BBL ilk hafta mücadelesinde Wurzburg Cumartesi saat 22:30’da Ratioparm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Wurzburg kupa maçlarında üçte 0 çekmiş ve bu sezonun vasat takımlarından biri olacağının sinyallerini vermişti. Bu maçlarda genelde düşük tempoda oynamışlar ve zaman zaman agresif savunmaları ile rakipleri düşük skorlarda tutmuş olmalarına rağmen, hücumdaki sınırlı potansiyelleri ile maç kazanmaya fazla yaklaşamamışlardı. Kupada oynadıkları 3 maçta 145, 157 ve 155 sayı izletmişlerdi bizlere.

Ulm bu sezon EuroCup’da zaman zaman iyi basketbol oynuyor olsa da istikrarı sağlayabilmiş değil. Kupa maçlarında ise 3 maçtan ikisini kazanmalarına rağmen Final Four biletini averajla Ludiwgsburg’a kaptırmışlardı. Taupain, Osetkowski, Obst gibi önemli silahları olsa da hücumda çok verimli oynamıyorlar, daha dengeli daha düşük tempolu bir sistemleri var. Son kupa maçlarında ve sonrasında oynadıkları 2 EuroCup maçlarında da bu paralelde bizlere düşük skorlu maçlar izlettiler, sırasıyla 155, 157 ve 148 sayı üretilmişti bu maçlarda.

İki takım Kupa’da aynı grupta yer alıyorlardı ve 25 Ekim’de oynadıkları maçta Ulm, rakibini 80-75 ile geçmeyi başarmıştı. BBL’deki yüksek tempo trendinin aksine düşük tempoda oynayan, kontrollü bir yarı saha basketbolunu tercih eden ve zaman zaman savunma performanslarını çok daha fazla öne çıkaran iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Tıpkı kupadaki son maçta olduğu gibi kaybeden tarafın 80 sayının altında kalmasını, kazananın da 80-85 arasında kalacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi alt seçenğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (164.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ALT (164.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Maccabi Tel Aviv – Olimpia Milano İddaa Tahmini 26.11.20

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe saat 22:05’de Olimpia Milano ile …