Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 14.02.19

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 14.02.19

Almanya easyCredit BBL mücadelesinde Wurzburg Perşembe saat 22:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti netleştirmemiz henüz.

Wurzburg son haftaların en formda takımlarından biri. 10 galibiyetle kendilerine 7.sırada yer buldular ve play-off yarışının önemli parçalarından biri olduklarını da gösterdiler. Özellikle hücumda ritm bulmuş hatta alev almış durumdalar son maçlarda. Evlerindeki son 2 maçta da rakip potalara sırasıyla 87 ve 88 sayı gönderdiler.

Ulm da rakibi gibi 10 galibiyetle play-off yarışının en sıkı noktalarından birinde yer alıyor. Onların da son maçlarında yüksek tempo ve bol skor hakimdi. Ligde tempoyu en çok seven takımların başında geliyorlar ve son 2 maçlarında sırasıyla 189 ve 187 sayı izlemiştik. Son maçta ligin vasat takımlarından Jena’dan bile 97 sayı yiyerek savunmada ne kadar sıkıntılı olduklarını da görmüştük.

Wurzburg son haftaların istim üstünde olan takımlarından biri. Hücumda çok verimli oynuyorlar ve rahatlıkla 85 sayıların üstüne çıkıyorlar. Karşılarında tempoyu çok seven ancak savunmada da ciddi zaafları bulunan bir Ulm var bu maçta. Dolayısıyla mevcut performansları ile 90 sayılara çıkmaları bile beni şaşırtmaz. Ulm’un da 80-85 arasında bir üretim yapmasını bekliyorum ve bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (168.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Toronto Raptors İddaa Tahmini 11.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı’nda liderliği garantilemiş olan Milwaukee Bucks, dişli rakiplerinden biri olan Toronto Raptors ile …