Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 19.11.23

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 19.11.23

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar günü saat 20:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikpa belirlemişler.

Wurzburg sezonun orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 3 galibiyette kaldılar 6 maçın ardından. Bu sezon evlerinde oynadıkları 3 maçtan da ikisini kaybettiklerini belirtelim, son olarak Chemnitz’e direnseler de 2 sayı farkla yenilmişlerdi. Evlerindeki o son maçta Livingston 19 sayı, 5 ribaund, Perry 14 sayı ve Seljaas 13 sayı, 10 ribaund ile direnerek takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimlerdi.

Son şampiyon Ulm ise bu sezona da adeta kaldığı yerden devam ederek güzel bir başlangıç yaptı, 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar. Deplasmandaki son 2 maçlarında ise Hamburg’u 16 sayı ve dişli rakiplerden Oldenburg’u ise 11 Kasım’da uzatma sonunda da olsa 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Son olarak haftaiçi EuroCup mesaisinde konuk ettikleri bir diğer dişli rakipleri Buducnost’u tam 17 sayı farkla sahadan silmişlerdi. 84 sayı ürettikleri o maçta Mathias 13 sayı, Williams 13 sayı, 10 ribaund, Herkenhoff 12 sayı, 4 ribaund ve Nunez 12 sayı, 6 ribaund, 10 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Son şampiyon Ulm aynı zamanda EuroCup’da da mücadele eden bir takım olarak daha kaliteli ve daha derin bir rotasyona sahip. Bu sezon deplasmanlarda da pek sorun yaşamadıklarını biliyoruz. Wurzburg gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında Mathias, Williams, Nunez gibi silahlarla sorun yaşamayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …