Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Yeni Zelanda – Brezilya İddaa Tahmini 01.09.19

Yeni Zelanda – Brezilya İddaa Tahmini 01.09.19

Dünya Kupası F grubu mücadelesinde Yeni Zelanda Pazar saat 11:00’da Brezilya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Yeni Zelanda lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Yeni Zelanda hazırlık döneminde ne kadar dirençli bir takım olduğunu göstermişti. Evet sınırlı bir yetenek havuzuna sahipler ama son 2 maçta güçlü Sırbistan’a 10 sayı farkla kaybederken İtalya’yı ise 6 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. Webster kardeşleri, özellikle Corey Webster’ın hücumları sürüklediği Yeni Zelanda, sert savunma yapan ve fiziksel oyunu, mücadeleyi seven bir ekip.

Brezilya ise veteran seviyesinde kadrosu ile dikkat çeken bir takım. Tecrübeli olmak elbette avantaj onlar için ama kadrodaki yaş ortalaması o kadar yüksek ki (30 takım arasından 26. sıradalar) böyle üst üste maçların yapılacağı zorlu bir turnuvada diri kalmaları kolay olmayacak. Huertas, Carbacho ve Varejao koç Petrovic’in en önemli silahları olacak. Son 2 maçlarını üst üste ev sahibi Çin’e karşı oynadılar, ilkini 6 ikincisini ise 3 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Yeni Zelanda sınırlı bir rotasyona sahip, üst düzey yıldızları ya da NBA oyuncuları yok ama hazırlık maçlarında da gördük ki takım olarak çok inatçı ve mücadeleci bir kimliğe sahipler. Karşılarındaki Brezilya ise yaş ortalaması yüksek bir takım ve Yeni Zelanda’nın dirençli ve fiziksel oyunu karşısında zorlanacaklarını düşünüyorum, kazansalar bile Yeni Zelanda handikapta kalır.

İddaa Oranı: MS 1 (+11.5) / 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (+11.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …