Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Yeni Zelanda – Senegal İddaa Tahmini 30.06.19

Yeni Zelanda – Senegal İddaa Tahmini 30.06.19

FIBA U19 Şampiyonası mücadelesinde Yeni Zelanda Pazar saat 18:15’de Senegal ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları açıklamamışken Bets10 ise limiti 149.5 olarak açıklamış.

Yeni Zelanda ilk maçta turnuvanın favorilerinden ABD ile karşılaşmış ve 71-111 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmekte kurtulamamıştı. Güçlü rakibinin yüksek tempoda oynaması bile onların hücum performansını yükseltememiş, sadece 71 sayıda kalmışlardı. Yetenekli ve yaratıcı bir liderlerinin olmamasının acısını çok çekecekler bu turnuvada.

Senegal de turnuvanın zayıf halkalarından biri ve ilk maçta bir diğer güçlü ekip Litvanya karşısında hiç varlık gösterememişler, 52-76 kaybetmişlerdi. Evet savunmayı sertleştirip fiziksel oyunla Litvanya’nın ritm bulmasına izin vermediler ama kendileri de skor bulma konusunda ne kadar sıkıntılı olduklarını gösterdiler sadece 52 sayı üretebilince.

İki takım da ilk maçta bizlere gösterdi ki bu turnuvayı biraz formalite icabı oynayacaklar. Bu nedenle denk güçlerin kapışması olacağını söyleyebiliriz bu maçın. İki takımın hücum güçlerinin ne kadar vasat olduğunu ve Senegal’in rakibi bozmaya yönelik oyun tarzını düşündüğümüzde bu maçta yüksek skor beklemek bence hata olacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (149.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …