Anasayfa / Hazırlık Maçları / Yukatel Merkezefendi Belediyesi – HDI Sigorta Afyon Belediyesi İddaa Tahmini 13.09.21

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – HDI Sigorta Afyon Belediyesi İddaa Tahmini 13.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazartesi saat 16:00’da HDI Sigorta Afyon Belediyesi ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.57 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ligin yeni takımlarından Merkezefendi kadrosuna heyecan verici isimler ekleyip tecrübeli yerliler ile harmanlayarak can yakabilecek bir ekip kurdu yeni sezon öncesi. Hazırlık döneminde ise oynadıkları 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Budivelnik ve Petkim’i geçerken Bahçeşehir, Bursaspor ve son olarak Karşıyaka’ya kaybetmişlerdi. 92-78 yenildikleri son maçta Lomazs 22 sayı ve Smith 21 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da yeterli olamamışlardı. 

Afyon mali problemleri çözebilmek adına transfer dönemine biraz geç başladı. Ancak 5 yabancı transferini tamamladılar, yerli rotasyonunda da genç isimler ağırlıklı bir kadro kurdular. 3 tanıdık yabancı T.J. Campbell, Shorter ve Buckner kadroda yer alıyorlar, onlara ek olarak da Andric ve Tarolis’i kadroya eklediler. Yerli rotasyonları biraz zayıf kaldı. Merthan, BGL’nin skorer ismlerinden Bilgehan, Ege Havsa, Ergi Tırpancı, Efe Beşok, Ayberk Olmaz kadrodaki yabancıları desteklemeye çalışacaklar. Henüz hazırlık maçı yapmadılar.

İki takım arasında kağıt üstünde olduğu kadar sahada da farklar olacağını düşünüyorum. Çünkü Merkezefendi 5 hazırlık maçı yaptı ve Afyonilk maçına çıkacak. Bununla beraber Merkezefendi’nin elinde Hakan, Altan, Ümit gibi tecrübeli yerliler de var. Dolayısıyla iş rotasyona döndüğünde Afyon’a üstünlük sağlayacaklarını düşünüyorum. Bu maçta daha hazır olan ve daha geniş kadrosu olan Merkezefendi’nin galibiyete ulaşmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …