Anasayfa / Bahamalar Milli Takımı / Yunanistan – Bahamalar İddaa Tahmini 27.06.24

Yunanistan – Bahamalar İddaa Tahmini 27.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Akropolis’de düzenlenen turnuvada ev sahibi Yunanistan Perşembe günü saat 20:00’da Bahamalar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Koç Spanoulis yönetimindeki Yunanistan Sloukas dışında ideal kadroyla hazırlanıyor Olimpiyat eleme turnuvasına. Nitekim oynadıkları ilk 2 hazırlık maçında da hata yapmamışlar, kalitelerini göstermişlerdi. Önce Polonya’yı 78-73 sonra da Karadağ’ı tam 29 sayı farkla, 86-57’lik skorla geçmeyi bilmişlerdi. Calathes, Papagiannis, Walkup, Papanikolaou, Mitoglou, Larentzakis takımın önemli isimleri. Giannis’in de kampa katıldı ve bu maçta forma giymesi bekleniyor. 

Bahamalar ise kadrosunda 5 NBA oyuncusu ve bir çok NCAA oyuncusunu bulunduran, potansiyelli bir ekip. Ancak bu turnuvadaki ilk maçlarında özellikle savunmada ne kadar fazla zorlandıklarını gördük. İlk maçta Yunanistan karşısında sadece 57 sayı üretebilen Vucevic liderliğindeki Karadağ’dan tam 93 sayı yediler ve bu nedenle de 13 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. 

Yunanistan çok tecrübeli isimlerden kurulu bir kadro. Birçok isim Euroleague’de yıllarını geçirmiş, veteran diyebileceğimiz konumda. Dolayısıyla bu tarz maçlarda rakibin direncini nasıl kıracaklarını iyi biliyorlar ki Giannis’den forma giyecek olması hem mental hem de teknik anlamda çok büyük bir artı onlar adına. Bahamalar gibi henüz takım olgusundan uzak, dağınık bir kadro karşısında da sorun yaşamayacaklarını, bu kez Giannis’in de sahaya çıkacak olmasıyla beraber rakibin direncini daha rahat kırıp Karadağ maçında olduğu gibi çift haneli farklara gideceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.66
Best10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …