Anasayfa / Adriyatik Ligi / Zadar – Petrol Olimpija İddaa Tahmini 04.01.19

Zadar – Petrol Olimpija İddaa Tahmini 04.01.19

Adriyatik Lig 14.hafta mücadelesinde Zadar Cuma saat 22:00’da Petrol Olimpija ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Zadar 4 galibiyette kaldı ve sadece averajla düşme potasındaki Krka’dan uzaktalar. İlginç olan evlerindeki karneleri de epey kötü, 6 maçın ardından sadece 1 kere yüzleri güldü. Yılın son 2 maçında da önce evlerinde FMP’ye 6 sayı farkla yenildiler sonra da deplasmanda Cedevita’ya 11 sayı ile kaybettiler. Tecrübeli uzun Zoric’i yılın sonunda kadrolarına katmışlardı ve bu maçta forma giymesi bekleniyor.

Sloven ekibi de rkaibi gibi 4 galibiyete sahip ve onlar da düşme potasının hemen üstünde tehlikeli sularda yüzüyorlar. Deplasman karneleri ise çok kötü, 6 maçta 0 çektiler. Son 2 deplasman maçlarında sırasıyla Cedevita’dan 13 ve Mornar Bar’dan 5 sayı fark yemişlerdi. Yılın kapanış maçında ise Partizan’a kendi sahalarında 6 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Zadar Zoric hamlesi ve elindeki Vaughn ve Bozic gibi isimlerle aslında kaliteli bir kadroya sahip oldu, bu sıraları haketmiyorlar. Evlerindeki sıkıntılı sürece de bu maçta deplasmanlarda varlık gösteremeyen Olimpija’yı yenerek göstereceklerini düşünüyorum. Düşme potasından kurtulabilmek için direkt hedef maç Zadar için. Evden uzakta kayıpları oynayan Olimpija’nın agresif oynamasını beklediğim ev sahibi karşısında şansı olmadığını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …