Anasayfa / Anadolu Efes / Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes İddaa Tahmini 08.01.19

Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes İddaa Tahmini 08.01.19

Turkish Airlines Euroleague 17.maç gününde Zalgiris Kaunas Salı saat 21:30’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Koç Jasikevicius’un öğrencileri bu sezon beklentilerin altında kaldılar, özellikle iç sahada çok zorlanıyorlar. Son maçlarda liglerinde de problem yaşamaya başladılar, özetle son 4 resmi maçından 3 tanesini kaybetmiş bir Zalgiris Kaunas var karşımızda. Son 2 maçta evlerinde CSKA’ya iyi direnmelerine rağmen kaybetmişler ardından da ligde Neptunas karşısında 2 uzatma sonunda 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Kavaliauskas ve Westerman sakatlıkları nedeniyle oynayamayacaklar, diğer taraftan yeni transfer Deon Thompson da bu maçta kadroda olmayacak. Başka eksikleri yok.

Anadolu Efes ise sezonun genelinde hayli iyi basketbol oynuyor ancak özellikle Sinan Erdem’de sergiledikleri basketbolu deplasmanlara yansıtmakta zorlanıyorlar. Son Barcelona maçında da bu senaryoyu gördük, ilk yarıdaki etkili oyunu ikinci yarıda gösterememişler ve farklı kaybetmişlerdi. Ancak play-off ve ilk 4 şanslarını devam ettirmek istiyorlarsa artık deplasmanda da kazanmalarının vakti geldi. Beaubois’nın forma giymesi bekleniyor, başka eksikleri de yok.

Zalgiris Kaunas ligdeki son maçında Neptunas karşısında 2 uzatma sonunda kaybetti ve hem mental olarak hem de fiziksel olarak çok yıprandılar. Özellikle Kavaliauskas’ın yokluğunda boyalı alandaki sertliği sağlamakta zorlanıyorlar. Anadolu Efes’in de Dunston ve Pleiss ile bu eksikliği işleyeceğini düşünüyorum. İlk maçta Sinan Erdem’de farklı kaybeden koç Ataman ve öğrencilerinin bu maçta Zalgiris’e çok iyi hazırlandıklarını ve uzun süredir aradıkları galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum, kaybetseler de maç sonuna kadar skorda kalacaklardır.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.65
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …