Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zalgiris Kaunas – Olimpia Milano İddaa Tahmini 18.11.22

Zalgiris Kaunas – Olimpia Milano İddaa Tahmini 18.11.22

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Cuma günü saat 21:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışlar.

Zalgiris sezona kötü bir başlangıç yaptıktan sonra son dönemde ciddi bir çıkış yakaladı, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Son 2 maçlarındaki mini seride önce içerde Alba’yı sonra da deplasmnada Asvel’i yendiler. Bu maçlarda bizlere yüksek skorlu mücadeleler izletmiş olsalar da bunun nedeni denk rakiplerle oynamaları ve savunmada yumuşak rakipler olmalarıydı. Özellikle Evans çok formda, takıma beklenenden çok daha iyi liderlik ediyor. Kalnietis dışında önemli bir eksikleri yok.

Koç Messina yönetimindeki Milano ise şuana kadar beklentilerin altında kaldı, hayal kırıklığı yarattı da diyebiliriz. Son 3 maçlarını üst üste kaybederek de bunu gösterdiler. Yaşadıkları bu kötü serideki 3 maçtan ikisinde 130 ve 123 sayı üretilmişti. Son olarak konuk ettikleri ezeli rakipleri Bologna’ya direnseler de 59-64 ile kaybetmişler, hücumda tam anlamıyla sınıfta kalmışlardı. Baron, Datome, Shields, Tonut gibi kısa rotasyonunun önemli isimlerinden faydalanamayacaklar. 

Litvanya ekibi son dönemin en formda takımlarından birisi. Özellikle evlerinde çok iyi durumdalar. Evans, Ulanovas, Brazeikis gibi silahlarla son maçlarda hücum performansı açısından sınıf atlamışlardı. Ama diğer taraftan Milano ligin en iyi savunma yapan takımlarıdan biri. Bununla beraber düşük tempoda oynamayı seviyorlar ve rakipleri de kendi düşük tempolarına çekiyorlar, bir nevi uyutuyorlar diyebiliriz. Zalgiris’in de bu anlamda işi zor olacak. Rakibin sert savunmasını kısmen geçebileceklerini ama tamamen duvarı yıkamayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (153.5) – 1.49
Betroad Oranı: ALT (153.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …