Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Zalgiris Kaunas – Olimpia Milano İddaa Tahmini 29.11.18

Zalgiris Kaunas – Olimpia Milano İddaa Tahmini 29.11.18

Euroleague 10.hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Perşembe akşamı saat 21:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Koç Jasikevicius’un öğrencileri evinde oynadığı 5 maçı da kaybetti bu Euroleague sezonunda, artık şeytanın bacağını kırmak istiyorlar. Son maçlarda ise Wolters, Walton Jr., Davies liderliğinde hücumda aradıkları verimliliği bulmuş durumdalar. Son 2 Euroleague maçlarında da yüksek tempolu mücadeleler izlettiler bizlere, bu maçlarda sırasıyla 172 (normal süre) ve 167 sayı izledik. Jankunas dışında eksikleri yok.

Olimpia Milano ise James liderliğinde çok iyi bir sezon geçiriyor, özellikle Euroleague’de bu sefer istedikleri play-off biletini alabilecek seviyede basketbol oynuyorlar. Tabi bu performanslarının temeli de hücum etkinliğinde yatıyor. Ayrıca savunmada da pek mesai harcamayı sevmediklerini biliyoruz. Son 3 maçlarında da bunu net olarak izledik zaten. Bu maçlarda sırasıyla 190, 183 ve 170 sayı çıkmıştı. 

İki takımın da son maçlarına baktığımızda yüksek temponun ve guardların dominant performanslarını görüyoruz. Özellikle Olimpia Milano, savunma konusunda çok cömert bir takım. Rakiplerinin 90 sayılara çıkmasına dahi izin vererek maç kazanmayı tercih ediyorlar. Zalgiris de evinde artık bir galibiyet istiyor ve bunun için tempoyu forse edeceklerini düşünüyorum, bizleri bol skorlu bir maç bekliyor.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Auckland Huskies – Nelson Giants İddaa Tahmini 05.07.20

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Auckland Huskies Pazar saat 08:30’da Nelson Giants ile karşılaşacak. Bets10 Nelson’ın …