Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zaragoza – Bilbao İddaa Tahmini 04.11.23

Zaragoza – Bilbao İddaa Tahmini 04.11.23

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi günü saat 20:00’da Bilbao ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Zaragoza sezona kötü başlayan ekipklerden birisiydi. Üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra son maçta ise konuk ettikleri kendilerinden bir seviye yukarıda olan Badalona’yı tam 30 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Ardından da haftaiçi Europe Cup sahnesinde Estonya deplasmanında Kalev’i 72-78’lik skorla geçmeyi bilmişler, çıkışlarını sürdürmüşlerdi. Mark Smith, Kravic, Watt, Bell-Haynes, Yusta ve Jahlil Okafor takımın önemli silahları konumundalar. 

Bilbao ise sezona iyi bir giriş yapmış, 4 galibiyet çıkarmıştı ve play-off potasına girmişti daha şimdiden. Ama son 2 maçlarını üst üste kaybederek bir düşüş dönemine girdiler. Onlar da Europe Cup’da oynuyorlar ve orada sorun yaşamıyorlar ama ligde belirttiğim gibi son 2 maçlarında Barça deplasmanında 9 sayı ve içerde Tenerife karşısında uzatma sonunda 1 sayı farkla kaybetmişlerdi. Adam Smith, Killeya-Jones, Pantzar, Renfroe, Hlinason takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde farklar var. Zaragoza, daha iyi ve kaliteli bir kadroya sahip. Evet adaptasyon konusunda biraz sorun yaşadılar sezon başında ama son dönemde ritmlerini bulduklarını düşünüyorum. Bilbao dişli bir rakip ve deplasmanda da olsa onları zorlayabilir. Fakat 40 dakika sonunda Zaragoza’nın evinde hata yapmayacağını, Mark Smith, Yusta, Okafor üçlüsünün liderliğinde düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …