Anasayfa / Bayern Munich / Zenit – Bayern Munich İddaa Tahmini 27.02.20

Zenit – Bayern Munich İddaa Tahmini 27.02.20

Turkish Airlines Euroleague 26.hafta mücadelesinde Zenit Perşembe saat 20:00’da Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 158.5 olarak belirlemiş.

Zenit’te koç Pascual göreve geldi ve yeni bir nefes olur mu diye düşünülüyordu ama Alba’ya kendi sahalarında 81-83’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı geçen hafta. Bu sezon evlerinde çok sıkıntı yaşıyorlar, 13 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildiler ve bu maçlarda genelde kısır mücadeleler izlemiştik, ortalama 154 sayı çıkmıştı. Ponitka’nın sakatlığı devam ederken Renfroe’nun durumu ise maç saatinde belli olacak.

Bayern ise bu sezonun vasat takımlarından biri. 6 galibiyetleri ve play-off şansları kalmadı. Özellikle deplasman karneleri facia, 12 maçtan sadece birini kazanabildiler. Bu kötü performansın temelinde hücumda verimsizlik yatıyor. Evden uzakta ortalama 69 sayı üretebiliyorlar sadece. Son deplasman maçlarında Asvel’e benzer senaryo ışığında 75-65’lik skorla kaybetmişlerdi. Dedovic’in sakatlığı devam ederken Koponen’in durumu ise maç saatinde belli olacak.

Euroleague’in vasat iki takımının karşılaşmasında çekişmeli bir mücadele izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Ancak Bayern’in deplasmanda ne kadar skor üretebildiğini biliyoruz. İki takımın da kısa rotasyonunda istikrarlı bir skoreri hatta yaratıcısının da olmaması işleri çok zorlaştırıyor. Bu maçta da karşılıklı olarak sert savunmadan ödün vermeyeceklerini, zaman zaman kemik seslerinin yükselmesini beklediğim maçta tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (158.5) – 1.44
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …