Anasayfa / BC Samara / Zenit – BC Samara İddaa Tahmini 24.11.22

Zenit – BC Samara İddaa Tahmini 24.11.22

VTB Ligi mücadelesinde Zenit Perşembe günü saat 20:00’da BC Samara ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Zenit koç Pascual liderliğinde bu sezonun da güçlü şampiyonluk adaylarından biri VTB Ligi’nde. 10 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve son 3 maçlarını da kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Genel olarak başarılarındaki temel etken de savunma performansları oldu, şuana kadar rakipleri maç başına sadece 67 sayı üretmesine izin verdiler. Son olarak da konuk ettikleri MBA’yı bu şekilde 87-62’lik skorla yenmişlerdi. 

Samara ise ligin yeni takımlarından birisi ama başarılı performansları ile şuana kadar çıktıkları 11 maçtan topladıkları 5 galibiyetle kendilerine play-off potasında yer buldular, hedeflerini gerçekleştiriyorlar diyebiliriz. Ancak son 3 maçlarından ikisinde temponun düştüğünü, bizlere savunma odaklı, kısır mücadeleler izlettiklerini de belirtelim. O iki maçta da 143’er sayı izletmişlerdi bizlere. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net farklar var. Zenit bu sezonun güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Bütçeleri ve dolayısıyla kadro kaliteleri düşmüş olsa da koç Pascual’ın savunma anlayışını sürdürüyorlar. Samara karşısında da kendi sahalarında sertlikden ödün vermeyeceklerini, kazanmalarını beklediğim maçta bizlere yine düşük skorlar izletecelerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.54
intobet Oranı: ALT (156.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …