Anasayfa / Beşiktaş Fibabanka / Zenit – Beşiktaş İddaa Tahmini 06.09.23

Zenit – Beşiktaş İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da oynanacak maçta Zenit Çarşamba günü saat 17:45’de temsilcimiz Beşiktaş ile karşılaşacak. intobet temsilcimiz lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zenit koç Pascual yönetiminde yola devam ederken, yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirdi diyebiliriz. Geçen sezon yarı finalde şampiyon Kazan’a çok iyi direnmişler ama 4-3 ile elenmekten kurtulamamışlardı. Kadrolarına baktığımızda Vince Hunter, Kuric, Dubljevic gibi önemli isimleri eklerken, Moerman ve Heurtel ile de yola devam ettiler. Elbette Dubljevic, Dünya Kupası’nda görev aldığı için henüz takıma katılmadı. Buradaki ilk hazırlık maçlarında diğer temsilcimiz Manisa’yı 85-72’lik skorla rahat geçtiklerini belirtelim.

Beşiktaş ise koç Alimpijevic’i göreve getirerek iddialı bir kadro kurdu ki artık EuroCup sahnesinde de boy gösterecekler. Yenilenen kadrolarına baktığımızda Needham, Mitchell, Mathews, Hammonds, Delgado, Berk, Yiğit, Egehan takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Delgado Dünya Kupası’nda görev aldığı ve Berk’in de sakatlığı bulunduğu için bu maçta oynamaları beklenmiyor. İlk hazırlık maçlarında ise Petkim karşısında etkili bir basketbol oynamışlar ve 82-69 ile kazanarak iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. 

Zenit tecrübeli oyunculardan kurulu, EuroCup seviyesinde bir takım. Kuric, Moerman, Heurtel üçlüsü bu maçta da koç Pascual’ın en güvendiği isimler olacaklar ki galibiyete yakın olan taraflar. Ancak Beşiktaş da koç Alimpijevic yönetiminde dişli bir takım kurdu ve EuroCup’da mücadele edecekleri için onlar adına güzel bir sınav olacak kuşkusuz. Needham, Mathews, Mitchell üçlüsünden oluşan arka alan liderliğinde Zenit’e kaybetseler bile kolay pes etmeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Miami Heat Pazar günü saat 23:00’da Golden State Warriors …