Anasayfa / Bitci Baskonia / Zenit – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 29.10.21

Zenit – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 29.10.21

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde Zenit Cuma saat 20:00’da Bitci Baskonia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışken Rexbet ise aynı bahis için limiti 149.5 olarak belirlemiş.

Rus ekibi sezona istediği gibi başladı diyebiliriz, 6 maçtan 3 tanesini kazandılar ve geçen sezon olduğu gibi play-off potasında yer alabileceklerinin sinyallerini verdiler şuana kadar. Ayrıca tıpkı geçen sezon olduğu gibi ligin en iyi savunma yapan, en düşük tempoda oynayan takımları arasında yer alıyorlar. Son 2 maçlarında bu özelliklerinin yanı sıra üretimde de çok zorlandıklarını gördük iki İspanyol devi karşısında. Önce Barça’ya 84-58 sonra da içerde Real’e 68-75 ile kaybetmişlerdi 2 gün önce. Baron 14 sayı, 3 asist, Loyd 11 sayı, 5 asist ve Ponitka 10 sayı, 5 ribaund ile o maçta yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi. Napier dışında bir eksikleri bulunmuyor. 

Baskonia da rakibi gibi 6 maçtan 3 tanesini kazanarak orta şekerli bir giriş yaptı sezona. Hatta üst üste 2 maçlarını kazanarak iyi bir çıkış yakalamışlardı ama 2 gün önce konuk oldukları denk rakiplerinden Unics Kazan karşısında özellikle hücumda ciddi anlamda sınıft kalmışlar ve 83-69 ile kaybetmişlerdi. Baldwin 23 sayı, 5 riggaund, Costello 18 sayı, 9 ribaund ve Sedekerskis 11 sayı, 12 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı üretebilen isimlerdi. Bir önceki maçları da savunma odaklı ve düşük skorlu geçmiş, içerde Monaco’yu 78-66 ile yenmişlerdi. Giedraitis, Peters ve Raieste’den bu maçta da faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında kağıt üstünde fark bulmak kolay değil. İki ekip de play-off yarışının önemli adaylarından biri ve bu maçta tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Diğer taraftan iki koçun da savunma odaklı bir sistem benimsemiş olması ve düşük tempoda, yarı saha hücumlarına önem vermelerim ile birlikte bu maçta kemik seslerinin zaman zaman yükseleceğini, sert savunmaların ön planda olacağını dolayısıyla düşük skorların çıkacağını söylemek yanlış olmaz. Aynı zamanda daha formda olan ev sahibi Zenit’in de kazanmasını bekliyorıum bu maçı. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (148.5) – 2.25
Rexbet Oranı: MS 1 & ALT (149.5) – 2.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 17:00’da Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile …