Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Zenit’ten Pota Altına Takviye

Zenit’ten Pota Altına Takviye

Normal sezonda Reggio Emilia forması ile sergilediği etkili performansın ardından play-off için Barcelona tarafından pota altına takviye amaçlı transfer edilen Birleşik Amerikalı uzun Jalen Reynolds, İspanyol ekibi ile sadece play-off dönemi için imzaladığı kontrat bitince serbest kalmıştı. Virtus Bologna onunla ciddi şekilde ilgileniyordu ama rotası büyük olasılıkla Eurocup‘da oynayacak Zenit olacak.

İtalya’daki Performansı Parmak Issırtmıştı

Reggio Emilia gibi sınırlı bir takımda onun performansı hakikaten göz kamaştırmıştı, onun pota altındaki etkili oyunu ile Eurocup’da Yarı Finale kadar yükselmişlerdi. Atletizmi, yüksek motoru, enerjisi, topu yere vurabilmesi, ikili oyunları yüksek yüzde ile bitirebilmesi ve ribaundlardaki etkinliği ile son dönemin en formda uzunlarından biri. Ancak Barcelona’da sisteme alışamadığı gibi aldığı sınırlı sürelerin de etkisiyle verimi düştü. Ayrıca takımdaki negatif hava onu da etkilemişti.

Jalen Reynolds (2.08-1992)

Liga Endesa: 9 maç 13.6 dakika 5.2 sayı 3.8 ribaund 5.2 verimlilikHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Partizan – AEK İddaa Tahmini 19.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Partizan Perşembe saat 19:00’da AEK‘yı konuk edecek. İddaa bu maça oran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.