Anasayfa / Beijing / Zhejiang Chouzhou – Beijing İddaa Tahmini 30.06.20

Zhejiang Chouzhou – Beijing İddaa Tahmini 30.06.20

Çin Ligi mücadelesinde Zhejiang Chouzhou Salı saat 10:30’da Beijing ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehne 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Zheijang geri dönüş maçlarına kötü başlamış olsa da son 3 maçlarını kazanarak ritm buldular. Üstelik bu maçların tamamını da deplasmanda kazandıklarını hatırlatalım. Son olarak Guangzhou’yu zor da olsa 4 sayı farkla geçmişlerdi deplasmanda. Quian Wu ile Xuhang Zhu yabancısız oynayan takımda son 2 maçın yıldızı konumundaydılar, takımlarını galibiyete taşıyan isimler oldular.

Beijing ise geri dönüş maçlarına inişli çıkışlı bir grafikle döndü. 5 maçtan 3 tanesini kazanıp ikisini kaybettiler. Son 2 maçta deplasmanda Zheijang Guangsha karşısındahiç varlık gösteremediler 13 sayı farkla yenildiler, evlerinde ise Shanghai’yi 10 sayı farkla geçmişlerdi. İki yabancıları Fogg ile Moultrie son maçlarda takımlarını sırtlamaya çalışan isimler oldular ama yerli rotasyonları iyi değil ve bu iki ismin ekstra skorer oyunları bile kolay kazanmaları için yeterli olmuyor.

Her ne kadar Zheijang’ın hiç yabancısı olmasa da son 3 maçlarını kazanarak ne kadar dişli bir takım olduklarını gösterdiklerini biliyoruz. Beijing ise Fogg ve Moultrie gibi iki önemli silaha sahip. Ama onların varlığına rağmen 5 maçtan ikisini kaybettiler. Bu maçta da evinde iyi oynayan bir rakip karşısında zorlanacaklarını, kazansalar da handikapı geçerek rahat bir galibiyet alamayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Darüşşafaka Tekfen – Anadolu Efes İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Sinan Erdem Salonu’nda düzenlenen TÜBAD Turnuvası ilk maçında Darüşşafaka Tekfen Cuma …