Anasayfa / Arka Gdynia / Zielona Gora – Arka Gdynia İddaa Tahmini 01.04.24

Zielona Gora – Arka Gdynia İddaa Tahmini 01.04.24

Polonya Ligi 26. hafta mücadelesinde Zielona Gora Pazartesi günü saat 16:30’da Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışlar.

Gora bu sezonun hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 6 galibiyette kalarak düşme hattından uzaklaşamadılar. Elbette 5 galibiyetleri bulunana Lancut’tan bir adım öndeler ve bir maçları da eksik, halen avantajlı konumdalar ligde kalma konusunda. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçtan 3 tanesinde ortak noktanın kayıplar dışında yüksek skorlar olduğunu görebiliriz, bize sırasıyla 195, 193, 194 sayı izletmişlerdi. 

Gdynia’nın durumu da rakibinden çok farklı değil, sadece 1 galibiyet daha fazla toplayabildiler ve onlar da düşme potasından tam olarak kurtulabilmiş değiller, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında ortak nokta mağlubiyet olsa da skor üretimi konusunda farklı mücadeleler sergilemişler, Torun’a 101-86 ile kaybederken, Trefl’a ise 85-69 ile yenilmişlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu zaten puan tablosunda da görebiliyoruz. Düşme hattını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak ve ligin bitmesine sadece 5 maç kalmışken iki takım adına final mücadelelerinden biri olacak kuşkusuz. Bu ortamda taraf ya da handikap bahislerine girmeyi tercih etmeyeceğim. İki ekibin de yüksek skor potansiyeline sahip olduklarını ve savunmalarının da yumuşak olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de öncelikli seçimin toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (179.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (179.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …