Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Zielona Gora – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 09.03.23

Zielona Gora – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 09.03.23

Polonya Ligi 22. hafta mücadelesinde Zielona Gora Perşembe günü saat 21:00’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Gora sezona kötü başlayıp hayal kırıklığı yaratmış olsa da son bölümde ise toparlandı ve 4 galibiyetlik güzel bir seri yakalayarak çıkışa geçti, şuanda 12 galibiyetle 6. sırada yer alıyorlar. Hedefledikleri ilk 4 yarışında sadece 1 adım uzaktalar artık! Bununla beraber son 3 galibiyetlerinin ikisinde bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerinin de altını çizelim. Sırasıyla 186 ve 196 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Astoria ise bu sezonun vasat takımlarından birisi. Şuana kadar sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve düşme hattında yer alıyorlar 14. sırada. Son 3 maçlarından ikisini kaybederek de çıkış için pek olumlu sinyaller vermediler. Son 4 lig maçlarına baktığımızda ise bizlere sırasıyla 171, 171, 173 ve 182 sayı izletmişlerdi. Üretimde sorun yaşamıyor olsalar da savunmada çok yumuşak kaldıklarını görmüştük… Son olarak konuk ettikleri güçlü Ostrow’a direnseler de uzatma sonunda 88-94 ile yenilmişlerdi. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var elbette. Gora son haftalarda yakaladığı 4 galibiyetlik seriyle çıkışa geçen, üst sıraları zorlamaya başlayan potansiyelli bir ekip. Özellikle skor üretimi konusunda maharetli oyunculara sahip. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla tempoyu istedikleri gibi dikte ederek Alford, Hadzibegovic, Zecevic, Zolnierewicz, Kutlesic gibi silahlarla rahat skor üreteceklerini, misafir takımın da onlara Simons, Henry, Smith üçlüsüyle atarak eşlik edip mücadeleyi üste taşıyacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.71
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …